ליגת פירלי

ליגת פירלי

מקודמת ומממונת על ידי ענקית הצמיגים העולמית, אליפות פירלי ישראל מהווה כיום ליגה משמעותית ואיכותית בענף הספורט המוטורי בישראל, עם כ-50 רוכבים מתחרים, ביניהם אלופי ישראל בעבר ובהווה, מתחרים לשעבר בסופרבייק העולמי, מדריכים מהשורה הראשונה ועוד מתחרים רבים וטובים אשר עושים כבוד לספורט המוטורי בארץ.

עונת 2018, אשר הכילה ארבעה מרוצים, הייתה השנה הראשונה שחברת פירלי העולמית בשיתוף היבואן "תמיג" סיפקה תמיכה ומימון לרוכבים בשיתוף עמותת אייפקס. אנחנו תקווה שעונה זו תוביל אחריה עונות נוספות, פרסים נוספים וכן תעודד השתתפות יצרנים נוספים בתמיכה ומימון של רוכבים מתחרים ותאפשר התפתחות של ספורט זה בארץ. אנו מאמינים כי שיתוף הפעולה עם יצרן צמיגים בסדר גודל זה, מהווה אבן דרך ליצירת קשרים עם צוותי מירוץ בינלאומיים ולאומיים.

תקנות הליגה אימצו את החוקה היוקרתית (FIM World Champike Championship (WSBK, עם מטרה של הכנת כישרונות מקומיים עבור חשיפה גדולה יותר ברמה הבינלאומית.

בהתאם לתקנות המירוץ של WSBK, מציעה הליגה את אליפות פירלי ישראל בחמש קטגוריות יוקרתיות: SSP 1000, SSP 600, SSP 300 ושתי קטגוריות פתוחות. במטרה לעודד את הספורט המוטורי בארץ, הליגה כוללת גם ליגת סופרמוטו יוקרתית וכן קטגוריית ג'וניורים של רוכבים צעירים (גילאי 8-15), מתוך אמונה שרייסרים יש לטפח מגיל צעיר.

 

הרוכבים שלנו
תוצאות הליגה
צמיגים
לוח אירועים
כללים משלימים
כללים משלימים
הרשמה