דבר היו"ר

דבר היו"ר

חברי עמותה, רוכבים ורייסרים יקרים,

בשעה טובה ומוצלחת אנחנו עולים לאויר עם האתר החדש של העמותה שעתיד לתת לנו כלים טובים ויעילים יותר לתקשורת אתכם – החברים בקהילת הרוכבים ולקהל הרחב בכלל.

בחודשים האחרונים שקדנו רבות על הקמת האתר. צוות מקצועי, שגויס למשימה זו, עוסק בשילוב תוכן איכותי עם העדכונים השוטפים; ומעתה תוכלו להתעדכן על כלל הפרויקטים השונים של העמותה, לצד פעילויות שיפורסמו ביומן האירועים באתר.

אני רוצה לברך את כל העוסקים במלאכה, ולהודות להם על השעות הרבות וההשקעה בהקמת האתר.

מספר עדכונים להמשך הדרך,

לצד האימונים – בשנה החולפת הקמנו ליגה, וקיימנו לראשונה מירוצים לאומיים בתמיכת ייצרן הצמיגים הבינלאומי  Pirelli. הפרויקט נחל הצלחה רבה, והתחרות קיבלה מימד כלל ארצי ומהווה מוקד עניין לספורטאים רבים. בשנה הקרובה הליגה צפויה לגדול עם רוכבים ותיקים, לצד חדשים, במטרה לייצר ספורט מוטורי לשנת העצמה נוספת.

העמותה המשיכה גם השנה, כאמור, את מסגרת האימונים מצילי החיים ומלאי האדרנלין – תוך שהיא מספקת חלופה הולמת ומכובדת, גדושה בהנאה מוטורית משובחת, לכביש הציבורי. כל אלו לצד הקניית כלים, והבניית מיומנות ותרבות מוטורית – לטובת השימוש הצבורי, היומיומי בכלים; לאלו שבוחרים לעשות כן. שיתופי הפעולה גדלו, ובתי ספר שהוקמו – ונהנים מפירות עבודתנו הקשה, המשיכו להכיר באייפקס ובחשיבות קיומה, תוך שהם מקיימים ועוד עתידים לקיים פעולות סימביוזיות בשיתוף פעולה נרחב.

השנה מסגרת האימונים תתרחב, והיא צפויה לחזור ולהיטמע בשנית גם באימוני המגרש. אין המדובר ברגרסיה, כי אם בהנגשה רחבת היקף וחוצת חסמים רבים כגון ציוד רכיבה, עלויות ו/או ביורוקרטיות ומנהלות שונות שכרוכות בהגעה למסלול – ומרתיעות רוכבים חדשים רבים. במסגרת זו תשולב תוך המשך אימוני המסלול, ולא במקומם – ותהווה מוצר משלים לכלל הפעילויות מצילות החיים אותן אנו מקיימים.

השנה נפתח בתוכנית מפגשים דו-שבועית; "אייפקס מאוחר" – לחיזוק הקשרים בין הרוכבים. תוכנית המפגשים תיפרס באופן שנתי, ותפורסם באתר ובאמצעי המדיה השונים של העמותה. ככל שהפעילות תגדל ויותר חברים יגיעו למפגשים – איכות הקשרים תלך ותעמיק כמו גם הכמות. כל אחד ואחת צפויים להנות ולהרוויח ידע וקשרים עסקיים ואישיים מתוכנית נפלאה זו – יחד עם היכולת לכונן תרבות, ולמנף את הפעילות לתוכניות העשרה, הרצאות והכשרות.

עמותת אייפקס רואה את הקשר עם בעלי העסקים כערך עליון ולכן הוקם צוות שמנהל את הקשר העסקי עם החברות בתעשייה ומגזרי העבודה השונים. צוות זה יציע לחברי העמותה הטבות שונות שיתעדכנו מעת לעת – יחד עם הצעות עבודה שונות מכלל המגזרים. אנחנו מודעים לאוכלוסיה האיכותית שקיימת באייפקס – כזו שרבים מחפשים להעסיק; אנחנו בעמותה מתכוונים להוות מוקד ידע תעסוקתי ואמצעי קשר בין החברות העסקיות ומגזרי העבודה השונים לבין קהילת הרוכבים.

לצד זה, אנחנו מקדמים את נושא ההטבות לחברים בעזרת צוות ייעודי שבוחן כל הטבה שאכן ראויה לפרסום אצלנו באתר ובאמצעי התקשרות השונים. אנחנו רואים בכך הזדמנות נוספת למתן שרות לרווחת חברי העמותה בתחומים שאינם במסגרת עיסוק העמותה עצמה. כל המעוניין לקחת חלק ולהוביל את נושא הקשרים העסקיים מוזמן להצטרף, יש היצע ענק ומוכנות מדהימה מצד העסקים לשתף פעולה.

כולי תקווה לראות, בשנה הבאה עלינו לטובה, הצטרפות רוכבים רבים כחברים מן המניין בעמותה. חברות זו תאפשר לנו פעילות מגוונת ורחבה יותר בכל אחד מתחומי העשייה של העמותה.

למימוש היעדים של השנה הבאה אנחנו זקוקים למשאבים חלקם כספיים וחלקם אחרים, חברי ההנהלה ומובילי הפרויקטים שמחים וגאים להתנדב לעשייה המבורכת, ומשקיעים שעות רבות וימים רבים להצלחת הפרויקטים השונים שאנו מקיימים.

זו הזדמנות בשמי ובשם כל חברי העמותה להודות למתנדבים השונים ולקרוא לכם, חברים, להצטרף לעשייה כל אחד כפי רצונו ויכולתו על מנת לקדם את חזון העמותה ומטרותיה לרווחת כולנו – ולעתיד מוטורי יותר.

ליאור בר עמי

יו"ר אייפקס